Yhteystiedot

Pihasiistiksi Suomi Oy

y-tunnus: 3253343-4

Ritomäentie 21
15540 Villähde

@pihasiistiksi.fi

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu avoinna ma-pe 8-16

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003732533434
Operaattori: E204503 (OpusCapita Solutions Oy)

Ota yhteyttä

Joni Puoliväli

Toimitusjohtaja

050 353 8471

joni.puolivali@pihasiistiksi.fi

Henryk Bigos

Työpäällikkö

040 509 2991

henryk.bigos@pihasiistiksi.fi

Irene Linko

Työnjohtaja

irene.linko@pihasiistiksi.fi

Heikki Laitinen

Kalusteasentaja

heikki.laitinen@pihasiistiksi.fi

Mirko Saastamoinen

Maanrakentaja

mirko.saastamoinen@pihasiistiksi.fi

Maria Ahola

Puutarhuri

maria.ahola@pihasiistiksi.fi

Ali Eskelinen

Kivirakentaja

ali.eskelinen@pihasiistiksi.fi

Petri Kainulainen

Kivirakentaja

petri.kainulainen@pihasiistiksi.fi

Juuri Sinä?

Hae meille töihin!

Pyydä tarjous

"*" näyttää pakolliset kentät

Nimi*
Kohteen tarpeet
Max. tiedoston koko: 512 MB.
Tietosuojaseloste*